Ejderha Dövmeli Kız 1080p Türkçe Dublaj & Altyazılı indir – Dual

FİLM BİLGİSİ

Filmin Orjinal Adı: The Girl with the Dragon Tattoo

Tür: Suç, Dram, Gizem

Ülkesi : ABD, Sweden, Norveç

IMDb Puanı: 7.8/10

Vizyon Tarihi: 2011

Süre:  158 Dakika

ImdbID:   tt1568346

Dosya Uzantısı :  MKV

Bu film Türkçe altyazı ve Türkçe dublaj desteklemektedir.

FİLM KONUSU

Ejderha Dövmeli Kız İndir. Öykünün bir labirentten farksız yapısında cinayet, yozlaşma, aile sırları ve 40 yıllık bir gizemin peşinden koşan iki beklenmedik ortağın iç mücadeleleri yer alıyor. Mikael Blomkvist (Daniel Craig), yalan haberle suçlandıktan sonra şerefini kurtarmaya karar veren bir finans muhabiridir. İsveç’in en zengin sanayicilerinden olan Henrik Vanger (Akademi Ödülü adayı Christopher Plummer) tarafından, geniş ailesinin bir üyesi tarafından öldürüldüğüne inandığı sevgili yeğeni Harriet’ın uzun zaman önceki kayboluşunu araştırmakla görevlendirilen gazeteci, başına geleceklerden habersiz bir şekilde, donmuş İsveç kıyılarının açığındaki bir adaya doğru yola çıkar.

Aynı anda, Milton Güvenlik hesabına çalışan alışılmadık ama becerikli bir araştırmacı olan Lisbeth Salander (Rooney Mara), Blomkvist’in geçmişini araştırmakla görevlendirilir. Bu görev, genç kadının Harriet Vanger’ı kimin öldürdüğünü araştıran Mikael’e katılmasına yol açar. Lisbeth, sürekli ihanete uğradığı bir dünyadan saklanmayı seçmişse de, hacker’lık becerileri ve sabit fikirliliği paha biçilmez birer özellilk haline gelmiştir. Mikael ağzı sıkı Vanger’larla yüz yüze gelirken, Lisbeth kablolu dünyanın gölgelerinde gezinir. Birlikte geçmişten günümüze bir cinayetler zincirini takip ederken, çağdaş suç dünyasının en azgın dalgalarına çekilirken tutunacakları, kırılgan bir güven bağı kurarlar.

FRAGMAN

Virüs Taraması :
Durum : TEMİZ

İNDİRMELER


Links are removed.

Links are removed.

Links are removed.

Links are removed.

Links are removed.

Bildirim göndermek için giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş Yapın .
5 5 votes
Paylaşımı Değerlendir
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
rasgun

1.The.Girl.With.The.Dragon.Tattoo.2009.REPACK.1080p.BluRay.x264.AAC5.1-TR.Dublaj–Fullindirsene.NET– 2.The.Girl.Who.Played.With.Fire.2009.1080p.BluRay-TR.Dublaj 3.The.Girl.Who.Kicked.The.Hornets.Nest.2009.1080p.BluRay.x264.AAC5.1-TR.ENG.DUAL–Fullindirsene.NET–

rasgun

Bunların hangisi gerçek Ejderha dövmeli kız serisi???Diğer verdiğiniz milenyum serisi Ejderha dövmeli kız serisi 3 adet film 2009 yılına ait?????

Bajo321

teşekkürler üstad

muka13

Paylaşım için teşekkürler

cengizsezgin

seride son bir tane kaldı galiba

cengizsezgin

tekrar teşekkürler

FILMusti

Teşekkürler!

Manisa79

Çok güzel bir fil teşekkürler.

cengizsezgin

Beklenen film 4 çok teşekkür ederim

Bahacan

Teşekkürler…

Ali66

Emeklerinize sağlık, teşekkürler