İnternet Download Manager v6.38 Build 6 Türkçe Full İndir

0

PROGRAM HAKKINDA

İnternet download manager dosya indirme uygulamasıdır. Oldukça yalın ve kolay bir kullanıcı arayüzü vardır. Türkçe olmak suretiyle pekçok dilde kullanmak mümkün olabilir. Programın kısaca adı idm ‘dir. Program internet hızınızı sonuna kadar kullanır. Tarayıcı üzerinden uygulanan indirmelere oranla daha iyi verim alabilmek mümkün olabilir. Bunun yanında turbobit, letitbit veya gibi dosya paylaşım sitelerinde premium hesabınız bulunuyorsa bu uygulama olmazsa olmazdır. Oldukça bilindik bir programdır. Neden bu kadar bilindik ? Detaylarını mevzu devamında bulabilirsiniz.

Tarayıcı Eklentileri
Günümüzde bilindik olan Google Chrome, Mozilla Firefox, internet explorer gibi tarayıcılar ile düzen içinde çalışır. İyide bu benim ne işime fayda ?

En kolay örnekleme ile sanıyorum aşağı yukarı hepimiz video sitelerinde gezip video izliyoruz. Peki izlediğiniz videoları kolayca indirmek ister misiniz ? Bir misal ile youtube üzerinde izlediğim bir video klibi indirmek istiyorum. Alt kısımda videonun sağ üzerinde “Bu video dosyasını indir” düğmesine tıklıyorum ve bana videoya göre alternatifler sunuyor. Dilediğimi seçip indirme prosedürünü başlatıyorum.

Virüs Taraması :
Durum : TEMİZ

İNDİRMELER