Karayip Korsanları 4 Gizemli Denizlerde 1080p Türkçe Dublaj indir

0

FİLM BİLGİSİ

Film: Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides

Tür: Aksiyon , Macera , Fantastik

Ülkesi : ABD , İngiltere

IMDb Puanı: 6,6/10

Vizyon Tarihi:  2011

Süre:  2     Saat   17   Dakika

FİLM KONUSU

Karayip Korsanları 4 indir.Kaptan Jack Sparrow Johnny Depp riskli sulardaki bol aksiyonlu serüvenine dördüncü film ile geri dönüyor. Gençlik Çeşmesi’nin bulunması için İngiltere Kralı’na hizmet etmeyi yalanlayan Sparrow, şehirde kendi ismiyle gemisine tayfa toplayan sahte bir kaptanın olduğunu bilir. Sahte kaptanı kovalarken, karşısındakinin reelinde geçmişinden geri gelen hoşlar hoşu Angelica Penelope Cruz olduğunu anlar. Angelica da Kral ile aynı şeyin, ebedi hayat sağlayan Gençlik Çeşmesi’nin peşindedir.
Gençlik senelerinde kalan aşkı ve Angelica’nın şimdiki sahtekar doğrultuyu arasında gidip gelen kaptan Jack Sparrow, bir anda kendisini korsan Karasakal’ın Ian McShane gemisi Kraliçe Anne’de eşir düşmüş halde bulur.
Kralın tarafında ise tutsak düşen tayfayı Gibbs ve ezeli rakibi Kaptan Barbossa da ellerindeki tek haritadan yola çıkarak çeşmeye giden yolu ve ayin rituelinin yapılması için gereken öbür ‘malzemeleri’ toplama amacındadır. Aynı maksada giden iki değişik korsanın yolu gözyaşlarını hiçbir şey için feda etmeyen deniz kızlarını avlarken kesişecektir.

FRAGMAN

Virüs Taraması :
Durum : TEMİZ

İNDİRMELER