Freemake Video Converter 4.1.11.75 Multilingual + Portable

PROGRAM HAKKINDA

Freemake Video Converter, video dönüştürme, online sitelerdeki videoları MP3’e çevirme, slayt hazırlama, videoları düzenleyebilme, videolara altyazı ekleyebilme, videoları DVD ya da Blu-ray disklere yazabileceğiniz çok amaçlı bir programdır.

Desteklenen Formatlar
200 adet giriş formatını destekler. AVI, MP4, MKV, WMV, MPG, 3GP, 3G2, SWF, FLV, TOD, AVCHD, MOV, DV, RM, QT, TS, MTS, vb video formatlarının yanı sıra MP3, AAC, WMA, WAV ses dosyalarını JPG, BMP, PNG,GIF gibi resim dosyalarını destekler. Tam liste;

PROGRAM TANITIMI

Online videoları indirme ve MP3’e çevirme
Youtube, facebook, vk vb. 50 kadar sitede yer alan videoları mp3 formatına dönüştürebilirsiniz. Yapmanız gereken ilgili sitedeki videonun linkini programa eklemek (Paste URL sekmesinden) ve alt kısımdan çevirmek istediğiniz formatı belirlemek. Videoyu ister mp3 formatına, isterseniz mobil cihazlarınız ile uyumlu formata dönüştürebilirsiniz.

Bu özelliği kullanabilmeniz için internet bağlanısı gereklidir. Videoyu indirmekte ve çevirmektedir. Sağda, soldaki online convert sitelerine oranla daha fazla fonksiyon ve seçenek sunmaktadır.

Videolarınızı Popüler uzantılara dönüştürün
Videolarınızı birçok yaygın video biçimine dönüştürün. DVD filmlerini ayıklayın ve AVI, WMV, MP4, MPEG, MKV, FLV, SWF, 3GP’ye dönüştürün. Videoları Flash’a dönüştürün ve doğrudan web sayfanıza gömün.

Video ve Ses Dosyalarınızı iPod, iPhone, iPad, PSP, PS3, Android cihazlarınız ile uyumlu hale getirin
Örneğin bilgisayarımızda oynatabildiğimiz ses yada video dosyası mobil ortamlarda çalışmayabilir. Program ile bunu çözmekte mümkün. Video yada ses dosyasını ekledikten sonra alt kısımdan uyumlu cihazımızı seçerek dönüştürme işlemlerimizi yapabiliriz.

Videoları Apple, Sony ve Android aygıtları için iyileştirin. Videoları iPod Classic, iPod Touch, iPod Nano, iPod 5G, iPhone, iPad, Sony PSP, PS2, PS3, BlackBerry, Xbox, Apple TV, Android taşınabilir aygıtları, akıllı telefonlar, vs. için kolayca dönüştürün.

CUDA ve DXVA Desteği
Program daha az işlemci kullanmayı hedefleyen CUDA ve DXVA teknolojilerini kullanmaktadır. Ekran kartınızıda işin içine katılarak daha hızlı çeviri işlemleri yapabilirsiniz.

Blu-Ray Videosu Yazın
Filmlerinizi Blu-ray biçimine dönüştürün ve yüksek kalite Blu-ray diskleri yazdırın. Herhangi bir video, ses, fotoğraf ya da bağlantı(URL) vasıtasıyla Blu-ray diskleri oluşturun. Birden fazla Blu-ray nüshası yazdırın ve çıktı olarak alınan Blu-ray videosunu sabit diskinize ISO kalıbı veya Blu-ray klasörü olarak kaydedin.

DVD Videolar Yazın
Video dönüştürücümüzle DVDlerin birden fazla nüshasını oluşturabilir ve çıktıyı bilgisayarınıza ISO kalıbı ya da DVD klasörü olarak kaydedebilirsiniz. DVD videoları standard DVDlerde 20 saat, Çift Katmanlı DVDlerde en fazla 40 saatlik olarak yazdırabilir.

Altyazı Desteği
DVD, MKV, MOV dosyalarını herhangi bir biçim ya da aygıta uygun olarak gömülü altyazıyla birlikte çevirebilirsiniz. SSA/SRT/ASS biçimindeki harici altyazıları herhangi bir video biçimine ekleyin.

Gelişmiş Profil Düzenleyici
Dönüştürme parametrelerini kişiselleştirerek çıktı dosyasının niteliklerine tamamen hakim olun. Video ve ses çözücülerini, çerçeve boyutunu, vs. belirleyerek kendinize ait önceden belirlediğiniz ayar profilleri oluşturun.

Video ve Ses dosyalarınızı youtube’a yükleyin
Program ile Youtube’a videolar, slayt gösterileri ve MP3 yükleyin. Youtube’a AVI, WMV, MP4, 3GP, JPG, BMP, GIF ve MP3 yükleyin. Gerektiğinde program videoları 15 dakikalık parçalara böler ve onları aynı çalma listesine ekler.

Slayt Gösteriler Oluşturun
Fotoğrafları ve MP3’leri arkaplan müziği eşliğinde slayt gösterisi haline getirin. Slayt gösterinizi düzenleyin: fotoğraf ekleyin, silin, karıştırın, panorama etkisi verin. Müzik görsel efektleri oluşturun. Çalışmalarınızı direkt youtube yükleyebilir yada bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Videolarınızı Düzenleyin
Videolarınızdan dilediğiniz bir alanı kesin. Videoyu döndürün veya çevirin. Birçok videoyu tek bir dosyada birleştirin, bölümler arasına geçişler ekleyin. Çıktı dosyasının boyutunu istediğiniz gibi sınırlayın (örn. 700 Mb, 1.4 Gb, 4.7 Gb). Çıktı videosunu istenilen en boy oranına göre ayarlayın: siyah çizgiler ekleyin, genişletin, yaklaştırın, oto-ayarlayın.

GOLD Paket nasıl yaparım?
Programı kurun ve açın. Sağ üst menü Help > Get Gold Pack tıklayın ve keygenden (veya serialde olabilir) ürettiğiniz seriali ilgili alandan girin aynı şekilde altyazı desteği içinde

Virüs Taraması :
Durum : TEMİZ

İNDİRMELER

Links are removed.

Links are removed.

Links are removed.

Bildirim göndermek için giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş Yapın .
0 0 votes
Paylaşımı Değerlendir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments