J. Edgar 1080p Türkçe Dublaj & Altyazılı İndir – Dual

FİLM BİLGİSİ

Filmin Orjinal Adı: J. Edgar

Tür: Biyografi, Dram, Romantik

Ülkesi : ABD

IMDb Puanı: 6.5/10

Vizyon Tarihi: 2011

Süre:  137 Dakika

ImdbID:   tt1616195

Dosya Uzantısı :  MKV

Bu film Türkçe altyazı ve Türkçe dublaj desteklemektedir.

FİLM KONUSU

J. Edgar İndir. Amerika bugün FBI ile gurur duyuyorsa bunda hiç şüphesiz ki J. Edgar Hoover’ın on yıllarca kendisini mesleğine ve büroya adamış olmasının etkisi var. 20. yüzyılın en tartışmalı, en esrarengiz ve en güçlü portrelerinden biri olan J. Edgar’ın gerçek hayat hikayesinden uyarlanan filmde ünlü FBI başkanının gençliğinden başlayarak Amerikan Adalet Bakanlığı’ndaki yükselişine ve neredeyse 50 yıl boyunca Federal Büro üzerindeki etkisine beyazperdeye taşınıyor.
Ondan nefret edenler, mecburen saygı gösterenler ve samimi biçimde hayranlık besleyenler… Elinde bulundurduğu büyük güce rağmen, korkuları, zaafları da olan, kapalı kapılar ardında sakladığı büyük sırlarla kariyerini, hayatını mahveden bir adam…
Leonardo DiCaprio’nun Amerikan tarihinin en önemli figürlerinden J. Edgar Hoover’ı canlandırdığı filmin senaryosu Oscarlı Milk filminin ve sıra dışı bir dizi olan Big Love’ın senaristi Dustin Lance Black’ aitken, yönetmen koltuğunda Dicaprio ile görmeye alıştığımız efsane yönetmen Clint Eastwood oturuyor.

FRAGMAN

Virüs Taraması :
Durum : TEMİZ

İNDİRMELER


Links are removed.

Links are removed.

Links are removed.

Links are removed.

Links are removed.

Bildirim göndermek için giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş Yapın .
5 2 votes
Paylaşımı Değerlendir
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
muka13

Paylaşım için teşekkürler

doctorfo

Teşekkürler..

yakupyavuz

ilk çıktığı zaman izlemiştim. uzun zamandır kaliteli versiyonunu bulamıyordum. çok bilinen bir film değil ama aksine çok başarılı bir yapım. bu filmi eklediğin için tşkler.

Donerci

tşk admincim.

MeTaL

İlk çıktığı yıllarda beğenerek arşivlediğim filmlerden biridir. Sayenizde arşivimdeki filmleri de yenilemiş oluyorum teşekkürler …

konkont

When Evil Lurks isimli filmi de yükleyebilir misin sana zahmet, teşekküler.

FILMusti

Teşekkürler!