Kediler Müzede 1080p Türkçe Dublaj İndir

FİLM BİLGİSİ

Filmin Orjinal Adı: Cats in the Museum

Tür: Animasyon, Macera, Komedi

Ülkesi : Rusya

IMDb Puanı: 4.8/10

Vizyon Tarihi: 2023

Süre:  83 Dakika

ImdbID:   tt24069962

Dosya Uzantısı :  MKV

FİLM KONUSU

Kediler Müzede İndir. Selde saklandıkları piyano ile denize sürüklenen kedi Vincent ve fare Maurice, kendilerini kedilerin bekçi olduğu bir müzede bulurlar. Hikâyemiz Vincent adlı uysal bir kedinin yaşadığı adadaki şatoyu sel basmasıyla başlar. Şatoyu sel basınca Vincent adada yaşayan küçük bir kemirgen olan akıllı fare Maurice tarafından kurtarılır. Fare Maurice ve kedi Vincent antik ve eski bir piyano içine saklanır, piyano selin etkisiyle denize açılmıştır. Denizde akıntıyla ilerleyen antika piyano bir grup denizci tarafından bulunarak müzeye teslim edilir. Piyano içine saklanmış olan Vincent ve Maurice kendilerini dünyanın en ünlü yapıtların ve tabloların bulunduğu kocaman bir müzede bulurlar.

Vincent burada kendilerine müzenin koruyucuları diyen bir grup kediyle karşılaşır. Bu kediler müzedeki tabloların ve eserlerin kemirgenler tarafından yenmesini engellemeye çalışıp korumaktadırlar. İşin kötü yanı fare Maurice eski tabloları kemirmeye bayılmaktadır. Vincent müzenin koruyucu kedilerinin dostluğunu ve güvenini kazanıp arkadaşlık kurabilmeyi düşlerken diğer taraftan da hayatını kurtaran fare Maurice’i de kedi grubundan gizlemeye çalışmalıdır. Her şey Dünya’nın en önemli başyapıtlarından biri olan Mona Lisa tablosunun müzeye getirilmesiyle karmakarışık bir hal alır. Böyle bir sanat eserini çiğneyip, kemirmek müzede yaşayan tüm fare ve kemirgenlerin en büyük hayalidir. Ama asıl tehlike Mona Lisa’yı çalmak için gelen hırsızlardır. Vincent cesaretini toplayıp Leonardo Da Vinci’nin şaheseri olan Mona Lisa tablosunun çalınmasını engellemeli ve müzenin namını koruyabilmelidir.

FRAGMAN

Virüs Taraması :
Durum : TEMİZ

İNDİRMELER


Links are removed.

Links are removed.

Links are removed.

Links are removed.

Links are removed.

Bildirim göndermek için giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş Yapın .
5 2 votes
Paylaşımı Değerlendir
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
muka13

Paylaşım için teşekkürler

bencan

Sevgili Admin. Bu güzel emeğiniz için çok teşekkür ederim. Hızlı link aktif değil. Etkin hale getirebilirseniz minnetar olurum. Bir de 3. ve 4. linke tıkladığım sırada antivirüs uyarı veriyor bu normal mi?

bencan

Elinize sağlık teşekkür ederim

Serseri

Teşekkürler

Ali66

Emeklerinize sağlık, teşekkürler

FILMusti

Teşekkürler!