Mr. Bean Tatilde 1080p Türkçe Dublaj & Altyazılı İndir – Dual

FİLM BİLGİSİ

Filmin Orjinal Adı: Mr. Bean’s Holiday

Tür: Komedi, Aile

Ülkesi : Birleşik Krallık, Fransa, Almanya, ABD

IMDb Puanı: 6.4/10

Vizyon Tarihi: 2007

Süre:  90 Dakika

ImdbID:   tt0453451

Dosya Uzantısı :  MKV

Bu film Türkçe altyazı ve Türkçe dublaj desteklemektedir.

FİLM KONUSU

Mr. Bean Tatilde İndir. Her macerasında çok komik deneyimler yaşayan talihsiz kahramanımız Mr. Bean, yeni macerasında Fransız Riviera’sına tatile gider. Amacı tatilini yaparken bir yandan da film çekmektir. Ancak sinemasal amaçlarla ve niyetlerle çıktığı bu Avrupa macerasında da beklemediği komik tuzaklara düşecektir.
Londra’nın sıkıcı ve nemli havasından bıkkınlık getiren Mr. Bean, valizlerini ve kamerasını yüklendiği gibi plajlarda güneşlenmek için Güney Fransa’nın (Cannes’ın) yolunu tutar. Ancak yolculuğu zannettiği kadar sıradan,sakin,sorunsuz,tekdüze, kazasız belasız ve rutin geçmez. Mr. Bean’ın diğer maceralarında olduğu gibi hiçbir şey yolunda gitmez. Türlü türlü şanssızlıkların ve talihsiz tesadüflerin birbirini kovalaması üzerine Mr. Bean Güney Fransa’da çekmeyi düşündüğü avangart filmini neredeyse yapamayacak hale gelir.
Mr. Bean’ın tatil yapacağı mekana Romanyalı bir film yönetmeninin küçük oğlu ve gelecek vaad eden güzel bir yıldız adayı da birlikte gelince Mr. Bean yanlış anlaşılır. Kimileri onun çocuk kaçırdığını; kimileri de ünlü bir yönetmen olduğunu zanneder. Yarattığı kargaşa ortamıyla Fransız sahillerinin huzurlu ve sakin ortamının altını üstüne getirdikten sonra durumu açıklamak yine Mr. Bean’e düşer. Jandarma tarafından gözaltına alınacak mıdır, yoksa bu olaylar zinciri Mr. Bean’in Cannes Film Festivali büyük ödülü Altın Palmiye’yi kazanmasıyla mı sonuçlanacaktır?

FRAGMAN

Virüs Taraması :
Durum : TEMİZ

İNDİRMELER


Links are removed.

Links are removed.

Links are removed.

Links are removed.

Links are removed.

Bildirim göndermek için giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş Yapın .
5 1 vote
Paylaşımı Değerlendir
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Serseri

Teşekkürler.

Serseri

Basit ve sıradan, ama işe yarıyor. Konuşmamak, konuşmaktan çok öte bir şey.

muka13

Paylaşım için teşekkürler

Bahacan

Teşekkürler…

necdet74

teşekkürler elline saglık

FILMusti

Teşekkürler!

kaannigdeli

Admin teşekkür ederim. Yanlız artık bütün linklere giriş yapamıyorum. Virüs programı sayfayı engelliyor “JS/Packed.Agent.N şüpheli uygulama .” diye bir yazı çıkıyor.

Last edited 7 ay önce by kaannigdeli
samet2000

Teşekkürler

Ali66

Emeklerinize sağlık, teşekkürler