Mistik Pizza 1080p Türkçe Dublaj & Altyazılı İndir – Dual

FİLM BİLGİSİ

Filmin Orjinal Adı: Mystic Pizza

Tür: Komedi, Dram, Romantik

Ülkesi : ABD

IMDb Puanı: 6.3/10

Vizyon Tarihi: 1988

Süre:  104 Dakika

ImdbID:   tt0095690

Dosya Uzantısı :  MKV

Bu film Türkçe altyazı ve Türkçe dublaj desteklemektedir.

FİLM KONUSU

Mistik Pizza İndir. Roger Ebert yıllar önce, Mystic Pizza’nın gelecekte “film yıldızlarının yıldız olmadan önce rol aldıkları film” olarak anılacağını tahmin etmişti. Mystic Pizza’nın tüm genç oyuncuları bugün birer yıldız değil, ama tek başına Julia Roberts bu tahmini haklı kılmaya yeter. Mystic Pizza’nın Roberts’ı gösterişli saçları ve güzel gülümsemesiyle iki yıl sonra rol alacağı ve bu sayede aradığı çıkışı gerçekleştireceği Pretty Woman’a hazır görünüyor. Filmin diğer başrol oyuncularından Lili Taylor ise bir yıl sonraki 80’ler klasiği Say Anything… için hazırdan da öte. Üstelik Mystic Pizza’nın tek mahareti, bu iki oyuncunun önünde kapılar açmak değil. Bir balıkçı kasabasında yaşayan ikisi kardeş üç genç kızın ayrı ayrı aşkın sınavından geçişini konu alan bu sevimli film, yanlış anlaşılmaların, imkansız aşkların ve sahici engellerin etrafa bolca serpiştirildiği bir romantik komedi örneği. Filmde, kasabanın meşhur pizzacısında garsonluk yapan genç kızların her birinin, içinde bulundukları durumu iyileştirmek için aşktan medet umuşlarına tanık oluyoruz. Kardeşlerden biri Kat, okuldaki başarısıyla yetinmeyip evli ve kendisinden yaşça büyük patronuna aşık oluyor. Kat’e göre çok daha başına buyruk olan Daisy, gönlünü zengin bir gence kaptırıp, aradaki sınıf ve köken farkıyla baş etmeye çalışıyor. Jojo ise deli gibi sevdiği adamın evlilik teklifini kabul etmeye bir türlü cesaret edemiyor. Bu arada elbette Mystic’te hayat tüm hızıyla devam ediyor

FRAGMAN

Virüs Taraması :
Durum : TEMİZ

İNDİRMELER


Links are removed.

Links are removed.

Links are removed.

Links are removed.

Links are removed.

Bildirim göndermek için giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş Yapın .
5 4 votes
Paylaşımı Değerlendir
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Tony Montana

üstadım tüm linkler kırık.. müsait olduğun bir zamanda; GOFILE yada YANDEX yada MEGAUP hiç farketmez sadece 1 tanesini yenilesen kafi..

Tony Montana

eline emeğine sağlık üstadım teşekkür ediyorum

quality

Emeğine sağlık admin.

watcher

Çok teşekkürler.

tomy007

çok teşekkürler

Ali66

Emeklerinize sağlık, teşekkürler

muka13

Paylaşım için teşekkürler. Değerli admin, film konusu kısmında bu filmde olduğu gibi çok önemli bilgiler veriyorsunuz bunun için ayrıca teşekkürler.

FILMusti

Teşekkürler!