Satisfactory Online ve Türkçe Full indir

OYUN BİLGİSİ

Satisfactory indir.Satisfactory, azıcık keşif ve kavga de içeren, birinci kişi açılmış dünya fabrika inşası oyunudur. Tek başına yahut arkadaşlarınla oyna, bir uzaylı gezegenini keşfet, çok katlı fabrikalar kur ve taşıma bandı cennetine adım at!

İnşa Et

Topraklar üstünde devasa fabrikalar inşa ederek doğayı ele geçir. İstediğin yere, istediğin şekilde genişle. Gezegen, kullanılmayı bekleyen kıymetli naturel kaynaklarla dolu. Bir FICSIT çalışanı olarak bunların iyi şekilde değerlendirilmesi, senin görevin.

Otomasyona Geçir

Fabrikalarını hayrete düşüren mükemmellikte inşa edebilir yahut bütün greksinimlerini karşılayacak komplike taşıma bandı ağları kurabilirsin. Kamyon ve trenlerini otomasyona geçirerek uzaktaki mevkilerine ulaş ve borularla aktararak sıvıları düzenli şekilde yönetim ettiğinden güvenilir ol. Olay tamamıyla manuel işi en üye indirmekten ibaret!

Keşfet ve İstifade Et

Keşiflere çıkarak yeni malzemeler ara ve her şeyi iyi değerlendirdiğinden güvenilir ol. Doğayı istediğin gibi hasat et! Kullanımına yayılan vasıtalar, jet çantaları, zıplama rampaları ve başka şeyler, keşif yapar iken işini basitleştirecek. Uygun emniyet teçhizatını kuşanmayı dahi unutma sakın; hani olur dahi mahalli bölgedeki yırtıcı yaşamla karşılaşırsan diyerek.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 or later (64-Bit)
İşlemci: i5-3570 3.4 GHz 4 Core
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Dedicated graphics card, GTX 770 2GB
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

OYUN VİDEOSU

Virüs Taraması :
Durum : TEMİZ

İNDİRMELERLinks are removed.

Links are removed.

Links are removed.

Links are removed.

Bildirim göndermek için giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş Yapın .
0 0 votes
Paylaşımı Değerlendir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments