Sessiz Gece, Öldürücü Gece 1080p Türkçe Altyazılı İndir

Silent Night, Deadly Night İndir (1984)

FİLM BİLGİSİ

Filmin Orjinal Adı: Silent Night, Deadly Night

Tür: Korku, Gerilim

Ülkesi : ABD

IMDb Puanı: 5.8/10

Vizyon Tarihi: 1984

Süre:  79 Dakika

ImdbID:   tt0088117

Dosya Uzantısı :  MKV

FİLM KONUSU

Sessiz Gece, Öldürücü Gece İndir. Bir yılbaşı arifesinde ziyaretten dönen bir ailenin doldurduğu arabada arka koltukta oturan küçük Billy, Noel Babayı görmek istemektedir. Billy’nin “Noel Baba” biçimindeki tatlı sızlanışlarıyla birlikte güle eğlene birkaç saat kadar böyle giden aile, gece karanlığının indiği yolda arabası bozulmuş bir Noel Baba ile karşılaşır. Billy’nin Noel Babayı görünce iyice dellenmesi üzerine, durup Noel Babaya yardım etmeye karar verilir. Ancak Noel Baba, Billy’nin babasını boğazlayıp, annesine tecavüz eder ve tüm ailesini öldürürken, zavallı Billy kaçıp saklandığı otların arasında travma geçirmektedir. Ailesinden geriye kimse kalmayan Billy, rahibelerin idaresindeki bir yetiştirme yurduna verilir. Geçirdiği travmaya rağmen normal bir çocuk sayılabilecek Billy, her yılbaşında, insan psikolojisinin yenip içilen birşey olduğunu zanneden rahibeler tarafından işkence görmektedir.

Sonuçta bir aziz olan Noel Babayı döverekte olsa Billy’e sevdirmek isteyen rahibeler, Billy yurda gelen Noel Babaları tekmeleyip, yumrukladığı durumlarda Billy’i kemer dayağı ile cezalandırırlar. Sonunda Billy büyür ve rahibeler tarafından bir işe sokulur. Başka bir iş yokmuşçasına, yakışıklı bir delikanlı olan Billy’i oyuncakçı dükkanına çırak veren rahibeler, pinti dükkan sahibi ekstra masraf olmasın diye yılbaşında Noel Baba kostumünü Billy’e giydirdiğinde oluşan kısa devre sonrasında kaçacak delik arayacaklardır. Klasik ve başarılı bir 80′ler korku filmi.

FRAGMAN

Virüs Taraması :
Durum : TEMİZ

İNDİRMELER


Links are removed.

Links are removed.

Links are removed.

Links are removed.

Links are removed.

Bildirim göndermek için giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş Yapın .
5 3 votes
Paylaşımı Değerlendir
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Tony Montana

80 lerin – 90 ların korku-gerilim filmlerine bayılıyorum.. ortaokul-lise zamanlarında bu filmleri izzledikten sonra lavaboya bile gidemezdik korkudan 🙂

muka13

Paylaşım için teşekkürler

FilmYorumcusu

Emeğinize sağlık teşekkürler.

FILMusti

Teşekkürler!

Serseri

……………………………………………………………………………………………………………………………………………….TEŞEKKÜRLER……………….