Tepedeki Ev 1080p Türkçe Dublaj İndir

FİLM BİLGİSİ

Filmin Orjinal Adı: From Up on Poppy Hill

Tür: Animasyon, Komedi, Dram

Ülkesi : Japonya

IMDb Puanı: 7.4/10

Vizyon Tarihi: 2011

Süre:  91 Dakika

ImdbID:   tt1798188

Dosya Uzantısı :  MKV

FİLM KONUSU

Tepedeki Ev İndir. Hikaye 1963 yılında Yokohama’da geçmektedir. Kokuriko malikanesi limana hakim bir tepede bulunuyordu. 16 yaşındaki bir kız, Umi, o evde yaşıyordu. Her sabah denize karşı bir işaret bayrağı dikiyordu. Bayrağın anlamı “güvenli seferler dilerim“di. 17 yaşındaki bir çocuk, Shun, bir romorkörle okula giderken her zaman bu bayrağı görüyordu.

Gelecek yıl yapılacak olan Tokyo Olimpiyatları için yapılan hazırlıklarda, insanlar eski olan her şeyi yok ediyor ve sadece yeni şeylerin görkemine inanıyorlardı. Bu sıralarda Yokohoma’da bir lisede küçük bir mücadele meydana geldi. Kültür kulubünün Quarter Latin lakaplı binası eskiydi ama aynı zamanda tarih ve hatıralarla doluydu. Yıkılmalı mıydı yoksa korunmalı mı? Bu olanların tam ortasında Umi ve Shun karşılaşırlar. Shun binanın korunmasını isteyen öğrencilere itiraz eder. Umi binanın güzel yanlarını ön plana çıkarmak için büyük çaplı bir temizlik yapılmasını önerir.

Gitgide birbirlerine yakınlaşırlar ancak aniden bir durumla karşılaşırlar. Kardeş olabilme ihtimalleri vardır. Buna rağmen gerçeklerden kaçmadan hayatlarına devam ederler. Daha sonra savaşın ortasında ve sonrasında, ebeveynlerinin nasıl tanıştıklarını, aşık olduklarını ve yaşadıklarını öğrenirler.

FRAGMAN

Virüs Taraması :
Durum : TEMİZ

İNDİRMELER


Links are removed.

Links are removed.

Links are removed.

Links are removed.

Links are removed.

Bildirim göndermek için giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş Yapın .
5 2 votes
Paylaşımı Değerlendir
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
kadet

Studio Ghibli paylaşımlarınız için çok teşekkürler. Eğer yükleme listenizde yoksa 1991 yapımı “Dün Gibi” filminide yükleyebilir misiniz.

muka13

Paylaşım için teşekkürler

yakupyavuz

myazaki nin filmleriinin paylaşımları çok çok iyi. bendekiler de eskiydi. şimdi hepsini 1080 liyorum. çok teşekkürler. ne kadar miyazaki varsa eklerseniz çok çok seviniriz👍🏾

Last edited 3 ay önce by yakupyavuz
Bulentcan

Küçük Deniz Kızı Ponyo (2008)
Flimini de paylaşabilir misniz

Last edited 3 ay önce by Bulentcan
Bahacan

Teşekkürler…

Bulentcan

Teşekkür ederim
Çok güzel bir flim tavsiye ederim

FILMusti

Teşekkürler!

Ali66

Emeklerinize sağlık, teşekkürler

Serseri

TEŞEKKÜRLER, Çocukları ve Ruhu HEP ÇOCUK kalabilenleri ASLA UNUTMA 😀