Ucuz Roman 1080p Türkçe Dublaj İndir

FİLM BİLGİSİ

Filmin Orjinal Adı: Pulp Fiction

Tür: Suç, Dram

Ülkesi : ABD

IMDb Puanı: 8.9/10

Vizyon Tarihi: 1994

Süre:  154 Dakika

ImdbID:   tt0110912

Dosya Uzantısı :  MKV

FİLM KONUSU

Ucuz Roman İndir. Travolta, Bruce Willis, Harvey Keitel, Samuel L. Jackson, Uma Thurman ve sayısız ünlü oyuncu, Tarantino imzalı bu popüler kültür başyapıtında bir araya geliyorlar. Filmde Honey Bunny ve Pumpkin, hayatlarına biraz hareket katmak isteyen genç ve birbirine aşık bir çift küçük soyguncudur. Öte yandan, iki kaşarlanmış gangster, Vincent Vega ve Jules, günlük işlerinden biri olarak, patronlarına ödemeyi geciktiren bir kaç sahtekar genci vurmaya giderler. Vincent patronun güzel ve genç karısına bebek bakıcılığı yapmakla da görevlendirilirken ortağı suç yaşamına son vermeye karar verir. Cesur bir boksör ise para karşılığı hile yapmayı reddederek şehirden kaçar. Kader bu aykırı tipleri muhteşem bir şekilde bir araya getirecek, yollarını kesiştirecektir.

Ucuz Roman, o yıl tam 7 dalda Oscar’a aday gösterilmiş ve En İyi Orijinal Senaryo Oscar’ını almıştır. Ayrıca 1994 Cannes Film Festivali’nde en iyi film ödülü olan Altın Palmiye Ödülü’nün de sahibidir.

FRAGMAN

Virüs Taraması :
Durum : TEMİZ

İNDİRMELER


Links are removed.

Links are removed.

Links are removed.

Links are removed.

Links are removed.

Bildirim göndermek için giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş Yapın .
5 7 votes
Paylaşımı Değerlendir
16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Tony Montana

emeğiniz ve paylaşımınız için teşekkürler. 4 nolu link sağlam.

JohnnyBravo

Dublajını ayrı Orjinalini ayrı seviyorum bu filmin. 10 kere izlemişimdir. Tekrar tekrar izlettiriyor kendini. Bunun gibi filmleri seviyorsanız Snatch filmini de öneririm. Paylaşım için teşekkürler.

voldemort

Paylaşım için teşekkürler, emeğinize sağlık.